//www.fabian-art.nl/webshop/auction/id/785
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

372030
2018-01-17 02:44:00
1516151455000
47
Huidig bod door user 695:
€ 47,- (uw bod!)

484844.Falyn op paneel 40x40cm

€ 195,-

5

schilderijen 1 » Fabian schilderijen

De gebruikte techniek is dikke acrylverf op mdf. Formaat is 40x40cm.
Handgesigneerd. Kan professioneel worden ingelijst tegen meerprijs van 15 euro. Superleuk als kunst cadeau

40x40

2016

Gesigneerd: