//www.fabian-art.nl/webshop/auction/id/1113
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.
Deze veiling is afgelopen.
Uiteindelijk bod:
€ 83,-

0783. Set van 2 MDF panelen van Falyn getiteld "Taking Care"

€ 295,-

5

Falyn schilderijen

2 schilderijen van Falyn op MDF paneel. Het formaat is 40x40cm. Het formaat van het andere paneel is 20x20cm. Kan professioneel worden ingelijst voor €15,- extra per stuk. Handgesigneerd.

40x40

2017

Gesigneerd: