//www.fabian-art.nl/webshop/auction/id/631
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

520372
2018-12-13 00:30:00
1544648608000
104
Huidig bod door user 978:
€ 104,- (uw bod!)

00662. Let's chill 80x60 cm

€ 295,-

5-7

Origineel schilderij van Fabian op doek en opgespannen op frame. Formaat 80x60x2cm. Gebruikte techniek is acrylverf op doek met sjablonen. Handgesigneerd. Kan eventueel worden ingelijst.

80x60x2

2015

Gesigneerd: