//www.fabian-art.nl/webshop/auction/id/752
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

371889
2018-01-16 15:25:00
1516108363000
227
Huidig bod door user 283:
€ 227,- (uw bod!)

234423. Purple Torso 150x100x4cm 3D

€ 895,-

5-7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x4cm 3D op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf en dikke verfbelijning
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

150x100x4

2015

Gesigneerd: