//www.fabian-art.nl/webshop/auction/id/805
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

371900
2018-01-16 23:08:00
1516107915000
36
Huidig bod door user 565:
€ 36,- (uw bod!)

0003654.Horen, zien en zwijgen 150x100cm met dikke verf

€ 895,-

7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x2cm op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf met dikke verf belijning.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid van Fabian-Art

150x100x4

2016

Gesigneerd:

Voorraad: